Shënim: Ju lutemi na kontaktoni për listën e çmimeve të kushinetave promovuese.

Pyetjet e shpeshta

Cili është çmimi më i mirë që mund të ofroni?

1, Disa kushineta në stok janë në shitje, 50% ulje.
2, Sa për kushinetat e personalizuara, ju lutemi na kontaktoni për të marrë çmimin e saktë.Sepse kostoja ndikohet nga sasia e porosisë, materiali, logoja, paketimi, madhësia jo standarde dhe marka.

A mund të shtoj logon time?

Po, ju mund të shtoni logon tuaj në kushinetat dhe kutinë e paketimit.Ne ofrojmë SHËRBIM OEM duke përfshirë madhësinë e kushinetës, logon, paketimin, saktësinë, materialin, etj.

Cili është MOQ për këtë produkt?

MOQ është 100 USD, përveç kostos së transportit.

A jepni mostra?eshte falas apo ekstra?

Disa mostra janë falas.Varet nga numri i modelit të kushinetës dhe sasia e mostrës.Ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje.

Keni një katalog të ri?

Po.Ju lutemi na kontaktoni për të marrë katalogun.

A keni ndonjë certifikatë?

Certifikata CE

Paketimi ?

1, paketim universal.

2, Paketim HXHV.

3, Paketim i personalizuar.

4, paketim origjinal i markës.

Na kontaktoni për më shumë foto.

Cili është emri i kompanisë suaj?

Wuxi HXH Bearing Co., Ltd.

Jeni kompani tregtare apo prodhuese?

te dyja.Kompania prodhuese dhe tregtare.

Ku ndodhet fabrika juaj?

Shangdong dhe Wuxi

Cilat janë avantazhet tuaja?

1, Ne jemi verifikuar furnizues nga SGS Group dhe Alibaba.com.
2, Shërbimi OEM / Certifikata CE / Çmimi i fabrikës
3, Ne fokusohemi në kushinetat që nga viti 2005.

Sa kohë do të duhet për të dërguar në vendin tim?

Nëse dërgohet me ajër ekspres si DHL, UPS, FEDEX, do të duhen rreth 4-9 ditë pune për të mbërritur.Nëse dorëzohet nga deti, zakonisht duhen rreth 30 deri në 45 ditë pune për të mbërritur.

Kushtet e pagesës

Ne pranojmë T/T (Banka Wire), L/C, MoneyGram, Kartë Krediti, PayPal, Western Union, Cash, Ruajtje
Zakonisht depozita 30%, bilanci para transportit.Sigurisht që mund të paguani 100% paraprakisht.

Shërbimi i garancisë?

1 vit garanci që nga data që keni marrë kushinetat tona.
Nëse keni ndonjë problem, ju lutemi na kontaktoni për t'i zgjidhur ato.

Ndonjë pyetje më shumë?